And the Red Dot goes to… Chic Lounge! Kolejne wyróżnienie dla profim!

Chic Lounge otrzymał Red Dot Award w kategorii Product Design 2019. To już piąte wyróżnienie Red Dot w historii Profim. Red Dot Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata designu. Międzynarodowe jury, kierując się mottem „w poszukiwaniu dobrego designu i innowacji”, po raz kolejny już zdecydowało się nagrodzić nasz produkt.

Chic Lounge wyróżnia elegancki, charakterystyczny, z dobrze zdefiniowaną estetyką kształt. Nie ma w nim przesady, żadnych zbędnych elementów. Jest za to stylowy, miękki i opływowy.

Przyciąga uwagę, ale jego wyrazista estetyka to nie tylko wygląd samego fotela jako obiektu. To także sposób w jaki układa się ciało człowieka – naturalnie i elegancko.

Dla Christophe’a Pillet ważna jest relacja pomiędzy produktem a człowiekiem i jego otoczeniem. Chic Lounge doskonale wpisuje się w każde wnętrze, będąc jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla nowej generacji pracowników pojawiających się w biznesie.Ludzi zakładających start-upy oraz poszukujących dobrze zaprojektowanych, gustownych produktów za jednocześnie dobrą cenę.