O FIRMIE

Historia

Doświadczenie, kreatywność oraz nieustanny rozwój – tak scharakteryzować można działanie firmy ELJAR. Od 1996 roku dostarczamy naszym Klientom meble najwyższej jakości, w trosce o wygodę pracowników oraz niesamowity wygląd gabinetów, biur, sal konferencyjnych, recepcji czy hoteli. Z takim samym zaangażowaniem pracujemy zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm.

Działanie

Zajmujemy się aranżacją stanowisk pracy naszych Klientów na terenie całego kraju, przy pomocy mebli wyróżniających się niebywałą ergonomią, wysoką jakością i dbałością o każdy szczegół. W realizowanych projektach z powodzeniem wykorzystujemy produkty firmy WUTEH, MDD oraz kilku innych, renomowanych marek.
Nasza oferta to przede wszystkim meble biurowe oraz meble gabinetowe, projektowane według najnowszych osiągnięć światowego designu, w trosce o ergonomię miejsca pracy. Wykorzystywane produkty spełniają wszystkie normy jakościowe, by służyły Państwu przez długie lata, przyczyniając się tym samym do sukcesu firmy.

Krok po kroku

Wyposażeni w kompetencje i bogate doświadczenie, dokonujemy pomiarów pomieszczeń do zaaranżowania, bądź też opieramy się na przedstawionej dokumentacji budowlanej przekazanej przez Klienta. Następnie przygotowujemy indywidualną ofertę zawierającą projekt, jego wizualizację oraz wycenę. Po naniesieniu ewentualnych poprawek przystępujemy do realizacji zlecenia, której końcowym etapem jest montaż zestawu mebli przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Na życzenie klienta możemy też dokonać kompleksowej aranżacji wnętrza, przy pomocy współpracujących z nami architektów. Holistycznie zadbamy o realizowany projekt – począwszy od doboru oświetlenia, aranżacji podłogi, sufitu czy ścian, wkomponowania logo firmy w przestrzeń, a skończywszy na doborze materiałów i kolorystyki całego wnętrza.

Sukces

ELJAR stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie firm ceniących efektywnie i funkcjonalnie zaaranżowane wnętrza. Dbamy o wyposażenie biur w Poznaniu, okolicach, jak i w całej Polsce. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, by dobrze przygotowane stanowiska pracy wspomagały działanie prowadzonej przez Państwa działalności.